Categories
Patarimai

Fittingo tikslas paprastas – padaryti Jūsų golfo žaidimą lengvesnį, tikslesnį ir padidinti numušto kamuoliuko atstumą.

Pradedančiajam golfo žaidėjui yra atliekamas minimalus lazdų pritaikymas. Įvertinus jūsų fizinius duomenis, atsižvelgus į jūsų ūgį (kas yra labai svarbus faktorius renkantis lazdas), rankų ilgį, delno dydį bus įvertinta ar jums pakanka standartinių pradedančiojo žaidėjo lazdų ar jums reikia lazdų pagal individualų užsakymą. Pradedančiajam žaidėjui fittingo metu yra parenkamas lazdos galvutės modelis, pritaikomas lazdos ilgis, parenkamas geležinis ar grafitinis lazdos shaftas, jo lankstumas, gripo storis, lazdos galvutės padėtis ant žemės.

Pažengusiam golfo žaidėjui, kuris golfą žaidžia jau ne vieną sezoną ir smūgiuoja kamuoliuką stabiliai, bus atliekamas išsamus lazdų pritaikymas, nes toks žaidėjas gali pakartoti stabilius smūgius, per kuriuos bus tiksliau parenkamas lazdos galvutės modelis ir shaftas. Tokio lygio žaidėjas pakeitęs lazdas galės padidinti numušto kamuoliuko atstumą, padaryti smūgį dar tikslesnį ir lengvesnį.

Golfin bendradrabiauja su profesionaliu fitter’iu iš Prancūzijos, kuris nuotolės būdų atlieka individualų lazdų pritaikymą ir parenka jums idealiai tinkančias golfo lazdas. Visas procesas vyksta video skambučiu, kuo met fitteris stebi jūsų smūgius ir komentuoja kas jums labiausiai padėtų perkelti žaidimą į kitą lygį.

Fittingo metu jums bus išrinkta tinkama lazdos galvutė (Taylor Made arba Gimar prekinio ženklo) pagal jūsų norus ir žaidimo lygį, tada jūs turėsite numušti kamuoliuką po kelis kartus su daug skirtingų shaftų, kad fiteris simuliatoriaus pagalba pamatytų shaftų skirtumus ir jums parinktų tinkamiausią variantą pagal jūsų norus.

Fittingo pabaigoje žaidėjui paaiškinama ir el. paštu atsiunčiama fittingo ataskaitą apie  parinktas lazdas (kokia lazdos galvutė, koks lazdos kampas, shafto modelis, jo svoris, ilgis, lankstumas, koks gripas ir gripo storis, smūgio pastabos).

Kategorijos