GOLFIN KLUBO ISTORIJA

Viskas prasidėjo Prancūzijoje, vaikystės golfo laukų begalybėje, kur Arnas Kaunas, dabartinis GOLFIN įkūrėjas, pirmą kartą įgavo skonį golfo žaidimui. Ši patirtis, kaip ir jo talentas, buvo pastebėti vietinių entuziastų, suteikusių jam galimybę nemokamai tobulėti. Šie meilės golfo sportui metmenys tapo Arnui kelrodžiu į naują gyvenimo etapą – grįžimą į Lietuvą. Čia jis ėmėsi misijos – populiarinti golfą kaip sportą, kuris ne tik sujungia žmones, bet ir skatina asmeninį tobulėjimą.

Atidarydamas GOLFIN, Arnas atvėrė duris į modernų golfo pasaulį, įkvepiantį tiek pradedantįjį, tiek patyrusį žaidėją. Čia, technologijų ir tradicijų sankryžoje, kiekvienas gali išbandyti savo įgūdžius simuliatoriuose, kurių kokybė ir realistiškumas – vieni geriausių pasaulyje. Tačiau GOLFIN yra daugiau nei vien golfo aikštynas uždarose patalpose; tai bendruomenė, kurioje gimsta naujos golfo žvaigždės, auga meistriškumas ir skleidžiasi tikras žaidimo džiaugsmas.

Įkvėptas savo jaunystės aistros ir svajonės, Arnas sukūrė ne tik vietą, bet ir bendruomenę, kuri per golfo dvasią vienija visus, kas nori pažinti šio sporto grožį ir iššūkius. GOLFIN – tai daugiau nei klubas; tai istorija, kurią kuriame kartu.

GOLFIN KOMANDA

Maža, bet stipri ir pasiruošusi populiarinti golfo žaidimą.

DIREKTORIUS
Arnas Kaunas
MARKETINGO VADOVĖ
Indrė Kaunienė
ADMINISTRATORĖ

naya JANKOVSKYTĖ

SEKITE MUS

Tapkite mūsų bendruomenės dalimi fcebook, Instagram ir YouTube paskyrose! Stebėkite mus ir būkite pirmieji, kurie sužinos apie nuolaidas mūsų paslaugoms, specialius pasiūlymus, prasidėsiančius turnyrus. Čia rasite įkvepiančių istorijų, patarimų, kaip patobulinti savo žaidimą, video pamokų ir žinoma, naujienų apie visus vykstančius renginius. Prisijunkite prie mūsų ir nepraleiskite progos pasinaudoti specialiais pasiūlymais tik mūsų sekėjams. Neleiskite prasprūsti golfo aistroms – kur kasdien dalinamės golfo džiaugsmu!

PARTNERIAI