APIE MŪSŲ GOLFO
SIMULIATORIUS

Golfin klube klientai turi galimybę žaisti golfą naudojant du pažangiausius TrackMan 4 serijos golfo simuliatorius ir vieną Flightscope Mevo+ Pro golfo simuliatorių. Šie įrenginiai užtikrina aukščiausią tikslumo lygį, atkuriant kamuoliuko skrydį ir smūgio efektus realiomis sąlygomis, nesvarbu, ar esate dešiniarankis ar kairiarankis žaidėjas. Treniruodamiesi Trackman 4 serijos golfo simuliatoriumi turite išskirtinę galimybę matyti nufilmuotą jūsų judesį po kiekvieno atlikto smūgio ir analizuoti jį „Slow motion“ formatu.
Įsimintina treniruočių patirtis garantuojama dėl pažangių analizės funkcijų, leidžiančių išsiaiškinti klaidas ir stebėti progresą per mobiliąją programėlę. Mūsų simuliatoriai turi daugiau nei 405 tikrus, aukštos rezoliucijos grafiškai atkurtus golfo laukus, leidžiančius mėgautis žaidimu ir užduotimis, pritaikytomis visiems amžiams ir įgūdžių lygiams.

GOLFIN PASIŪLYMAI

Atraskite Golfin specialius pasiūlymus jums! Atversime jums duris į neprilygstamą golfo patirtį su mūsų simuliatoriais. Tapkite GOLFIN klubo šeima ir mėgaukitės klubo patogumais, kurie padės jūsų golfo tobulėjimui.

IDEALIOS LAZDOS, EFEKTYVIAM ŽAIDIMUI

Tapkite pranašesniu už kitus, su jums asmeniškai pritaikytomis golfo lazdomis. Mūsų individuali lazdų pritaikymo paslauga leidžia kiekvienam golfo mėgėjui atrasti tobulai tinkančias golfo lazdas, kurios paverčia kiekvieną smūgį tiksliu. O kai ateina laikas atnaujinti ar pataisyti Jūsų įrangą „Lazdų serviso” paslauga užtikrina, kad Jūsų lazdos visuomet būtų geriausios būklės.

STEBĖKITE SAVO PROGRESĄ

Žaidžiant TrackMan 4 serijos golfo simuliatoriumi kiekvienas žaidėjas turi galimybę turėti išmaniąją golfo analizę. Atsisiųskite nemokamą mobiliąją programėlę „TrackMan Golf” ir gaukite galimybę realiu laiku sekti savo žaidimo rezultatus. Su šia programėle, jūsų golfo įgūdžių tobulėjimas ir svarbiausi momentai bus visada jūsų telefone. Tai puikus įrankis, kuris padės jums suprasti savo žaidimo stipriąsias ir silpnąsias puses, bei užfiksuoti kiekvieną sėkmės žingsnį link geresnio žaidimo. Atraskite mokslą, stovintį už kiekvieno svingo, nemokamai su GOLFIN.

ATRASKITE JUMS REIKIAMĄ ĮRANGĄ

Mūsų golfo įranga – tai Jūsų kelionės į golfo pasaulį pradžia. Sukūrėme specialią pradedančiųjų kombinaciją, kuri padės lengviau įsilieti į šį sportą. Paspaudę mygtuką rasite atidžiai atrinktas lazdas, kamuoliukus ir aksesuarus, parinktus taip, kad pirmieji Jūsų žingsniai golfo aikštyne būtų tvirti.

GOLFO AISTRA JŪSŲ ERDVĖJE

Sukurkite asmeninę golfo erdvę ten, kur jums patogu – namuose ar biure. Mes, GOLFIN komanda, esame čia, kad šis procesas būtų sklandus ir malonus. Nuo projektavimo iki pilno įrengimo: pradedant golfo kilimėliu ir baigiant aukštos technologijos simuliatoriumi. Atliksime visus montavimo bei sistemos konfigūravimo darbus, kad galėtumėte mėgautis golfo žaidimu be rūpesčių. Įsileiskite golfo pasaulį į savo erdvę su GOLFIN.

TAPK ČEMPIONU

Registruokitės į GOLFO PAMOKAS, kurių metu jus treniruos profesionalus golfo žaidėjas Arnas Kaunas. Tapkite dar geresniu golfo žaidėju arba prisijunkite prie golfo bendruomenės ir išmokite greitai bei lengvai numušti golfo kamuoliuką.