ARNO KAUNO
GOLFO PAMOKOS

Kai Arnas Kaunas, profesionalus golfo žaidėjas, po daugelio metų grįžo iš Prancūzijos gyventi į Lietuvą, jis turėjo aiškią viziją – sukurti treniravimosi erdvę, kur standartai būtų tokie aukšti, kad kiekvienas žingsnis golfo link būtų labai tikslus. Golfin mes įgyvendiname šią viziją, mokydami ne tik golfo pagrindų, bet ir tobulindami techniką, kad kiekvienas smūgis būtų lengvas, techniškas ir gražus. Mūsų tikslas – išugdyti žaidėjus, kurie ne tik žavisi šiuo sportu, bet ir mėgaujasi kiekvienu numuštu kamuoliuku.

Kaip golfo treneris Arnas Kaunas turi labai griežtus treniravimo standartus ir juos taiko visiems savo mokiniams. Arnas akcentuoja, kad golfo žaidimas prasideda nuo paprasčiausių golfo pagrindų. Nuoseklus laikymasis žaidimo pagrindų nulems jūsų tolimesnį progresą ir žaidimo ilgaamžiškumą.
Tai turi būti jums lengvas, malonus, azartiškas sportas, kuris jungia tikslią strategiją ir fizinį iššūkį.

MOKINIŲ SKAIČIUS
0
NUMUŠTA KAMUOLIUKŲ PER METUS
0
NAUJŲ MOKINIŲ VIDURKIS PER MĖN.
0

ĮVADINĖ GOLFO PAMOKA

Įvadinė golfo pamoka yra puikus startas tiems, kurie nori susipažinti su golfo žaidimu. Rekomenduojama visiems, nepriklausomai nuo amžiaus ar fizinio pasirengimo, ši pamoka supažindins su pagrindinėmis golfo taisyklėmis, žaidimo etiketu, ir svarbiausiais golfo pagrindų aspektais. Išmoksite taisyklingai laikyti golfo lazdą, atsistoti prie kamuoliuko ir numušti jį, užtikrinant gražų smūgį. Tai yra pirmas žingsnis, vedantis link golfo meistriškumo.

ŽALIOS KORTELĖS KURSAI

Žalios kortelės kursai yra skirti tiems, kurie nori ne tik išmokti golfo pagrindų, bet ir įgyti teisę žaisti golfo aikštynuose. Šie kursai yra būtini norint įsitvirtinti golfo bendruomenėje kaip pradedančiajam žaidėjui. Treneris Arnas Kaunas suteiks jums žinias apie golfo etiketą, žaidimo taisykles, taškų skaičiavimą, aikštyno žaidimą ir saugumą. Per šiuos kursus išmoksite ne tik teisingai atlikti smūgius, bet ir suprasite golfo žaidimo strategiją. Tai svarbus žingsnis kiekvienam, kuris nori žengti toliau.

INTENSYVI GOLFO STOVYKLA

Golfo stovykla tai intensyvios dvi dienos treniruočių golfo aikštyne su trenerio priežiūra. Ši stovykla yra specialiai sukurta žaidėjams, norintiems per trumpą laiką maksimaliai patobulinti savo žaidimo įgudžius. Profesionalus golfo žaidėjas Arnas Kaunas padės jums tobulinti ridenimus, chip ir pitch techniką, mokins efektyviai atlikti tolimus smūgius kad jie taptų dar tikslesni ir labiau kontroliuojami bei mokys strategijos golfo laukuose. Ši stovykla yra būtina kiekvienam, siekiančiam patobulinti savo golfo įgūdžius ir pasiruošti ateities iššūkiams aikštyne. Stovykla skirta visų lygių žaidėjams.

PRADEDANČIOJO ŽAIDĖJO KURSAI

Pradedančiojo kursai yra natūralus žingsnis golfo mokymosi kelionėje. Šie kursai yra specialiai sukurti žaidėjams, norintiems gilinti savo žaidimo techniką ir mušimus po Žalios kortelės kursų baigimo. Profesionalus golfo žaidėjas Arnas Kaunas pasidalins savo ilgamete patirtimi, padės jums tobulinti ridenimus, išmokti efektyviai atlikti tolimus smūgius, bei chip ir pitch technikos. O paprasto smūgiavimo praktika užtikrins, kad jūsų žaidimas taptų dar tikslesnis ir labiau kontroliuojamas. Šis kursas yra būtinas kiekvienam, siekiančiam ištobulinti savo golfo įgūdžius ir pasiruošti ateities iššūkiams aikštyne.

ATRASK TAU REIKIAMĄ ĮRANGĄ

Mūsų golfo įranga – tai Jūsų kelionės į golfo pasaulį pradžia. Sukūrėme specialią pradedančiųjų kombinaciją, kuri padės lengviau įsilieti į šį sportą. Paspaudę mygtuką rasite atidžiai atrinktas lazdas, kamuoliukus ir aksesuarus, parinktus taip, kad pirmieji Jūsų žingsniai golfo aikštyne būtų tvirti.

MŪSŲ REKOMENDACIJOS

Arno Kauno video golfo pamokos YouTube platformoje
Categories
Naujienos

Video golfo pamokos Youtube platformoje @golfinvilnius Profesionalus golfo žaidėjas Arnas Kaunas jus kviečia pagilinti golfo žinias ir neturint galimybės susitikti su golfo treneriu, golfo pagrindų mokintis iš video golfo pamokų. Arnas paruošęs jums sesiją video golfo pamokų, kurių pagalba jūs įgausite puikus golfo pagrindus.

Slow Motion video nauda
Categories
Patarimai

Jūsų treniruotės perkeliamos į aukštesnį lygį, naudojant video kameras ir treniruojantis Trackman golfo simuliatoriumi. Po kiekvieno numušto kamuoliuko, simuliatoriaus ekrane, jūs matysite savo atliktą smūgį „slow motion” formatu. Tai leidžia jums aiškiai pamatyti ir suprasti daromas klaidas, o su trenerio pagalba ir video medžiaga šias klaidas dar lengviau ištaisyti. Tai yra pats vertingiausias simuliatoriaus privalumas, […]

Individualus lazdų pritaikymas (fitting), kas tai?
Categories
Patarimai

Fittingo tikslas paprastas – padaryti Jūsų golfo žaidimą lengvesnį, tikslesnį ir padidinti numušto kamuoliuko atstumą. Pradedančiajam golfo žaidėjui yra atliekamas minimalus lazdų pritaikymas. Įvertinus jūsų fizinius duomenis, atsižvelgus į jūsų ūgį (kas yra labai svarbus faktorius renkantis lazdas), rankų ilgį, delno dydį bus įvertinta ar jums pakanka standartinių pradedančiojo žaidėjo lazdų ar jums reikia lazdų […]

IŠBANDYK

Spausk mygtuką žemiau, rezervuok simuliatorių ir sužaisk golfo raundą jau šiandien!