KAINORAŠTIS

Jūsų vienintelę stotelę visoms golfo paslaugoms! Mūsų klubas yra daug daugiau nei tik golfo žaidimas simuliatoriais. Tai vieta, kur kiekvienas golfo entuziastas gali rasti tai, ko reikia savo tobulėjimui ir mėgavimuisi žaidimu. Mes esame čia, kad patenkintume Jūsų golfo aistrą ir padėtume pasiekti naujas aukštumas, teikdami platų paslaugų spektrą.

PASLAUGŲ KAINORAŠTIS

GOLFO ŽAIDIMAS

Paslauga Kaina
Golfo žaidimas simuliatoriumi Trackman 4 serijos (1-4 asm.) 25 € / val.
Golfo žaidimas simuliatoriumi Flight Scope Mevo+ (1-4 asm.) 25 € / val.
*Golfo lazdos įskaičiuotos į simuliatoriaus kainą.

KITOS PASLAUGOS

Paslauga Kaina
Golfo lazdų saugojimas 35 € / mėn.
Spintelės nuoma 65 € / mėn.
Individualus lazdų pritaikymas (fitting) 60 € / val.
Individualus lazdų pritaikymas (fitting) su profesionaliu fiteriu iš Prancūzijos, nuotoliniu būdu 200 €

GOLFO PAMOKOS SU TRENERIU ARNU KAUNU

Paslauga Kaina
1 - 2 asmenims, treniruojantis vienu golfo simuliatoriumi 50 € / val.
2 asmenims, treniruojantis ant dviejų golfo simuliatorių 60 € / val.
Vaikui iki 14 m. 40 € / 45 min.
Įvadinė pamoka 1-4 asmenims, treniruojantis vienu golfo simuliatoriumi 50 € / val.
Žalios kortelės golfo kursai 1 asm., 6 pamokos 249 €
Žalios kortelės golfo kursai 2-3 asm., 7 pamokos 210 € / asm.
Golfo renginys 7-30 asmenų grupei, 2 val. programa 25 € / asm.
*Golfo lazdos ir simuliatorius įeina į pamokos kainą.

GOLFIN KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Ačiū

„Ačiū GOLFIN už jaukią namų aplinką ir galimybę profesionaliai tobulinti golfo žaidimą. Ačiū Arnui už labai vertingas vasaros stovyklas.”

Rūta B.

Mėgstamiausia vieta

„Golfin mano mėgstamiausia vieta atsipalaiduoti po įtemptos darbo dienos. Nėra blogų golfo vietų. Bet Golfin aplinka, muzika, nepriekaištinga tvarka, ramybė, simuliatorių kokybė, personalas, organizuojami renginiai, jei tik yra laisva vieta- pirmas pasirinkimas Vilniuje.”

Gilvydas V.

Patogu ir modernu

„Patogios ir modernios patalpos, tinkama įranga, labai patogi erdvė treniruotis ir jauki  atsipalaiduoti po treniruočių. Maloni, draugiška atmosfera, kuri skatina mane lankytis ir tobulinti savo golfo įgūdžius ir mėgautis golfo žaidimu:) Mano manymu puikus klubas – atitinkantis įvairių žaidėjų poreikius ir lūkesčius. Treneris Arnas geba aiškiai, suprantamai ir kantriai perduoti  informaciją. Puikus gebėjimas prisitakyti prie skirtingų žaidėjų poreikių ir stiliaus. Puiki tarpasmeninė komunikacija, kuri skatina pasitikėjimą ir bendradarbiavimą bei padeda žaidėjui pasirįžti mokymosi procesui.”

Giedra J.

Puiki vieta tobulėti

„Golfin golfo klubas puiki vieta tobulėti ir žaisti golfą. Tai jaukus klubas turintis geriausius simuliatorius Trackman. Klube visada maloniai esame sutinkami. Treneris Arnas labai kvalifikuotai pataria kaip tobulinti golfo žaidimo įgūdžius”.

Audrius S.

Puikus golfo klubas

„Klubas – Puikus Golfin golfo klubas, patogioje vietoje, su patogiu parkingu. Jauki aplinka viduje, viskas apgalvota, viskuo pasirūpinta – puikios sąlygos treniruotis ir žaisti. Treneris – Arnas labai geras treneris, visada pasiruošęs padėti ir patarti. Išaiškina visas detales ir smulkmenas. Jaučiasi profesionalo patirtis.”

Šarūnas B.

Įvertinimas: ⭐⭐⭐⭐⭐

„Nuostabi patirtis Golfin golfo centre! Aplinka yra itin jauki ir maloni, personalas yra dėmesingas ir pasirūpina klientų poreikiais. Be to, čia galima pasimėgauti skaniais užkandžiais ir gaivinančiais gėrimais po įtempto golfo žaidimo. Tai puikus būdas atsipalaiduoti ir pasisemti energijos. Ypač noriu pabrėžti profesionalumo lygį – treneris Arnas yra tikras savo srities ekspertas. Jo patarimai padėjo man gerokai pagerinti žaidimo techniką ir suteikė daugiau pasitikėjimo savimi. Rekomenduoju šį uždarų patalpų golfo klubą visiems golfo entuziastams, tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems žaidėjams. Čia tikrai galėsite ne tik tobulėti, bet ir puikiai praleisti laiką!”

Vytautas P.

Arnas puikus treneris

„Golfin golfo klubą ir trenerį Arną pasirinkau pagal draugų rekomendacijas ir nenusivyliau! Arnas puikus, patyręs treneris, o Golfin golfo klubas traukia savo jaukia atmosfera, gera lokacija ir įranga.”

Erika T.

Didelė nauda

„Golfin lankausi jau 6-tus metus, čia pradėjau savo kelionę golfo pažinimo link. Uždarų patalpų golfo klube aš randu didelę naudą ir galimybė žiemos laikotarpiu tobulinti savo golfo techniką. Labai džiaugiuosi, kad Golfin yra vienintelis klubas Lietuvoje, kuris siūlo golfo žaidimą TRACKMAN 4 serijos golfo simuliatoriumi. 
Klubo įkūrėjas ir treneris Arnas Kaunas yra tikras savo srities profesionalas, su jo pagalba ir treniruotėmis aš pasiekiau “single hcp”. 
Golfine visada jauku, malonu, švarų, groja rami muzika, visada esu čia sutinkama labai maloniai ir visa tai Indrės dėka. 
Visada malonu pas jus sugįžti!”

Diana J.

Smagus gimtadienio vakaras

„Sutikome gimtadienio vakarą šioje vietoje – kaip visiems buvo smagu!
Labai maloni Indrė ir begalo įdomus Arnas Kaunas, kurio pasakojimai apie golfo pasaulį, šį žaidimą nušvietė kitokiomis spalvomis (gerąja prasme).
Puikiai praleistas laikas, liko patenkinta visa kompanija, įdomus (ir sudėtingas) žaidimas, malonus aptarnavimas bei labai labai jauki aplinka.
Dar grįšime ir kitiems rekomenduosime.
Dar kartą – ačiū už kokybišką gimtadienio vakarą 🙂

Aukse Z.